О бюджете села Милютинка Житикаринского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 239. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Милютинка на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 39 319,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 367,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37 952,7 тысячи тенге;
2) затраты – 39 428,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -109,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 64 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Милютинка на 2023 год, предусмотрен в сумме 12 814,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Милютинка в районный бюджет на 2023 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете села Милютинка на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) приобретение офисной техники;
3) обеспечение функционирования автомобильных дорог села Милютинка;
4) разработка технической документации на средний ремонт улиц и подъезд к селу Милютинка;
5) проведение ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт улиц и подъезд к селу Милютинка;
6) установка детской площадки в селе Милютинка;
7) работы по установке скотомогильника в селе Милютинка;
8) средний ремонт подъезда к селу Милютинка и улицы Рабочая в селе Милютинка.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16.05.2023 № 35 (вводится в действие с 01.01.2023); от 06.10.2023 № 64 (вводится в действие с 01.01.2023).

Жітіқара ауданы Милютин ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 239 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Милютин ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 319,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 367,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 37 952,7 мың теңге;
2) шығындар – 39 428,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -109,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 109,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 64 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен Милютин ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 12 814,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Милютин ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. 2023 жылға арналған Милютин ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) кеңселік техниканы сатып алуға;
3) Милютин ауылының автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
4) көшелерді орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеуге және Милютин ауылына кіреберіс;
5) Милютин ауылына кіреберіс және көшелерді орташа жөндеуге техникалық құжаттаманың ведомстволық сараптамасын жүргізу;
6) Милютин ауылында балалар ойын алаңын орнату;
7) Милютин ауылында мал қорымын орнату бойынша жұмыстар;
8) Милютин ауылына кіреберісті және Милютин ауылындағы Рабочая көшесін орташа жөндеу.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 16.05.2023 № 35 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.10.2023 № 64 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

4-1. Учесть, что в бюджете села Милютинка Житикаринского района на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) монтаж уличного освещения улиц села Милютинка.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16.05.2023 № 35 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Милютинка, не подлежащих секвестру не установлен.

4-1. Жітіқара ауданы Милютин ауылының 2023 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Милютин ауылының көшелерін жарықтандыруды монтаждауға.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 16.05.2023 № 35 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Кезекті қаржы жылына арналған Милютин ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата
от 30 декабря 2022 года
№ 239
Бюджет села Милютинка Житикаринского района на 2023 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 64 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

6. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 239 шешіміне
1-қосымша
Жітіқара ауданы Милютин ауылының 2023 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 64 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер