О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2021 года № 85 "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 6 июня 2022 года № 145
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2022-2024 годы" от 31 декабря 2021 года № 85 следующие изменения:
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Арка Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 136326,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1826,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 134500,0 тысяч тенге;
2) затраты – 137458,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1132,9 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1132,9 тысячи тенге.";
пункт 28 указанного решения изложить в новой редакции:
"28. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 23, 24 и 25 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 145279,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7517,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 137762,4 тысячи тенге;
2) затраты – 145279,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,1 тысяч тенге.";
приложения 10, 23 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 85 "Қамысты ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2022 жылғы 6 маусымдағы № 145 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2022-2024 жылдарға арналған ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 85 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қамысты ауданы Арқа ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 136326,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1826,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 134500,0 мың теңге;
2) шығындар – 137458,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1132,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1132,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 28-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"28. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 23, 24 және 25 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 145279,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7517,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 137762,4 мың теңге;
2) шығындар – 145279,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10, 23 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.