О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2021 года № 85 "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 19 июля 2022 года № 155
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2022-2024 годы" от 31 декабря 2021 года № 85 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 87291,8 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2468,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 84823,8 тысячи тенге;
2) затраты – 88307,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге; 4) дефицит (профицит) бюджета – -990,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 990,9 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Алтынсарино Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 59156,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4449,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –54707,6 тысяч тенге;
2) затраты – 59157,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,4 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Аралкольского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 18376,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 356,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18020,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18702,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -326,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 326,1 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Арка Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 85 "Қамысты ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2022 жылғы 19 шілдедегі № 155 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2022-2024 жылдарға арналған ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 85 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -87291,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2468,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 84823,8 мың теңге;
2) шығындар – 88307,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -990,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 990,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59156,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4449,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 54707,6 мың теңге;
2) шығындар – 59157,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19876,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 356,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18020,0 мың теңге;
2) шығындар – 18702,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -326,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 326,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қамысты ауданы Арқа ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 137206,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1826,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 135380,6 тысяч тенге;
2) затраты – 138339,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1132,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1132,9 тысяч тенге.";
пункт 22 указанного решения изложить в новой редакции:
"22. Утвердить бюджет Клочковского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24536,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 800,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23736,4 тысячи тенге;
2) затраты – 24536,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысяч тенге.";
пункт 28 указанного решения изложить в новой редакции:
"28. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 23, 24 и 25 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 154177,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7517,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 146660,2 тысяч тенге;
2) затраты – 154177,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,1 тысяч тенге.";
пункт 31 указанного решения изложить в новой редакции:
"31. Утвердить бюджет села Карабатыр Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 26, 27 и 28 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 29131,2 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2034,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27097,2 тысяч тенге;
2) затраты – 29459,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -328,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 328,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 19, 23, 26 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.

1) кірістер – 137206,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1826,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 135380,6 мың теңге;
2) шығындар – 138339,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1132,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1132,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 22-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"22. Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24536,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23736,4 мың теңге;
2) шығындар – 24536,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 28-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"28. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 23, 24 және 25 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 154177,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7517,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 146660,2 мың теңге;
2) шығындар – 154177,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 31-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"31. Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 26, 27 және 28 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29131,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2034,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27097,2 мың теңге;
2) шығындар – 29459,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -328,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 328,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 19, 23, 26 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.