О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2021 года № 83 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 19 октября 2022 года № 170
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 83 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162398), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 114 143,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 811 319,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19 314,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 273,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 275 237,7 тысяч тенге, в том числе субвенция из областного бюджета – 1 958 632,0 тысячи тенге;
2) затраты – 6 254 060,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 923,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 128 646,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 98 723,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 46 097,8 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 46 097,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -215 937,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 215 937,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
Приложение
к решению Карабалыкского
районного маслихата

Мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 83 "Қарабалық ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2022 жылғы 19 қазандағы № 170 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162398 болып тіркелді), шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 114 143,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 811 319,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19 314,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 8 273,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 275 237,7 мың теңге, оның ішінде облыстық бюджеттен субвенция – 1 958 632,0 мың теңге;
2) шығындар – 6 254 060,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 29 923,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 128 646,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 98 723,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 46 097,8 мың теңге, оның ішінде: қаржылық активтерді сатып алу – 46 097,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -215 937,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 215 937,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
Қарабалық аудандық мәслихатының