О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 92 "О бюджетах сел и сельских округов Карасуского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 15 апреля 2022 года № 114
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасуского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Карасуского района на 2022 - 2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 92 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 528,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 760,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов –18 768,0 тысяч тенге;
2) затраты –25 429,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1901,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 901,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Жалгыскан на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –22 348,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –1 743,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов –20 605,0 тысячи тенге;
2) затраты – 25 155,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 807,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 807,4 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 016,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 308,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 92 "Қарасу ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 114 шешімі
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасу аудандық мәслихатының "Қарасу ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 92 болып тіркелген шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Айдарлы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес,оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 528,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 760,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 768,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 429,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 901,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 901,0 мың теңге.";
3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жалғысқан ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 348,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 743,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 605,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 155,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 807,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 2 807,4 мың теңге.";
5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Жамбыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 016,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 308,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;

поступлениям трансфертов – 22 708,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28 663,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 647,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2647,1 тысяча тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Ильичевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 215,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 510,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 24 705,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 263,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 48,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48,1 тысяча тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Карамырзинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 968,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 896,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 17 072,0 тысяч тенге;
2) затраты –20 708,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 740,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 740,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 265 132,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 399,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 374,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 242 359,5 тысяч тенге;
2) затраты – 270 016,6 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 22 708,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 663,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 647,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 647,1 мың теңге.";
7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Ильичев ауылдық округінің 2022 -2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 215,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 510,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 705,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 263,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 48,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48,1 мың теңге.";
9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қарамырза ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 968,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 896,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17 072,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 708,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -740,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 740,5 мың теңге.";
11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қарасу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 265 132,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 399,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 374,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 242 359,5 мың теңге;
2) шығындар – 270 016,6 мың теңге;