О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2021 года № 86 "О районном бюджете Карасуского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 20 декабря 2022 года № 182
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 86 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26317) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 574 426,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 819 703,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 420,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 207,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 738 096,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5 651 848,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 114,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43 081,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31 967,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 35 392,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 35 392,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 123 928,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 123 928,4 тысячи тенге.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 86 "Қарасу ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 182 шешімі
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 86 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26317 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 574 426,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 819 703,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 420,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 207,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 3 738 096,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 651 848,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 114,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 43 081,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 31 967,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 35 392,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 35 392,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - - 123 928,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 123 928,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

23335,0
005
Государственная адресная социальная помощь
23335,0
2
Социальная помощь
204304,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
204304,4
002
Программа занятости
88634,9
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27533,4
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2114,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29298,8
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
23602,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33120,6
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54068,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54068,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45814,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
186,0
021
Капитальные расходы государственного органа
430,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
7638,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
415014,4
1
Жилищное хозяйство
4460,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1457,6
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1457,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3002,6
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3002,6
2
Коммунальное хозяйство
407061,3
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
406487,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
406487,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
574,3
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
574,3
3
Благоустройство населенных пунктов
3492,9
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3492,9

23335,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
23335,0
2
Әлеуметтiк көмек
204304,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
204304,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
88634,9
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27533,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2114,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
29298,8
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
23602,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33120,6
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54068,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54068,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45814,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
186,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
430,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7638,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
415014,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4460,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1457,6
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1457,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3002,6
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3002,6
2
Коммуналдық шаруашылық
407061,3
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
406487,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
406487,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
574,3
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
574,3
3
Елді - мекендерді көркейту
3492,9
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3492,9