О бюджете Люблинского сельского округа Карасуского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 29 декабря 2022 года № 199.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Люблинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 394,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 587,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 23 807,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 879,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 485,9 тысяч тенге;

Қарасу ауданы Люблин ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 199 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Люблин ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 394,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 587,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 807,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 879,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 485,9 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 485,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 29.11.2023 № 86 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете Люблинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 23 807,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Карасуского районного маслихата С. Кажиев
Приложение 1
к решению маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 485,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 29.11.2023 № 86 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Люблин ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 807,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Қажиев
Мәслихаттың