О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2021 года № 115 "О районном бюджете Костанайского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 16 февраля 2022 года № 128
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 115 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26226) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 15439034,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5435799,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 19695,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 176598,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 9806942,2 тысячи тенге;
2) затраты – 15991973,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 79576,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 169997,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 90421,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 632515,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 632515,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 115 "Қостанай ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 16 ақпандағы № 128 шешімі
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 115 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26226 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 15439034,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5435799,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 19695,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 176598,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 9806942,2 мың теңге;
2) шығындар – 15991973,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 79576,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 169997,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 90421,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 632515,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 632515,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

495275,0
002
Программа занятости
142582,0
006
Оказание жилищной помощи
2000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
92469,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7060,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
108619,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
93075,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49470,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
119817,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
119817,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61596,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
44936,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12285,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7144934,3
1
Жилищное хозяйство
2686901,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5922,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
5922,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2680979,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
220000,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2460969,0
2
Коммунальное хозяйство
4407110,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1427381,3
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1427381,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2979739,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2979739,0
3
Благоустройство населенных пунктов
50923,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

495275,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
142582,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
92469,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7060,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
108619,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік - ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий - курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
93075,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49470,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
119817,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
119817,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61596,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1000,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
44936,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12285,0
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
7144934,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2686901,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5922,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
5922,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2680979,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
220000,0
004
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2460969,0
2
Коммуналдық шаруашылық
4407110,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1427381,3
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1427381,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2979739,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2979739,0
3
Елді - мекендерді көркейту
50923,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі