Об отмене решения маслихата от 16 февраля 2022 года № 130 "О внесении изменений в решение маслихата от 15 марта 2018 года № 238 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Костанайского районного маслихата"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 17 мая 2022 года № 173
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение маслихата от 16 февраля 2022 года № 130 "О внесении изменений в решение маслихата от 15 марта 2018 года № 238 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Костанайского районного маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности секретаря Костанайского районного маслихата А. Тулебаева

Мәслихаттың 2022 жылғы 16 ақпандағы № 130 "Мәслихаттың 2018 жылғы 15 наурыздағы № 238 "Қостанай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 17 мамырдағы № 173 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2022 жылғы 16 ақпандағы № 130 "Мәслихаттың 2018 жылғы 15 наурыздағы № 238 "Қостанай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихаты хатшысының уақытша міндетін атқарушы А. Тулебаева