О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2021 года № 115 "О районном бюджете Костанайского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 7 июня 2022 года № 177
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 115 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26226) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 16510105,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5435799,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 19695,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 176598,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 10878013,4 тысячи тенге;
2) затраты - 17166548,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 79576,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 169997,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 90421,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 736018,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 736018,8 тысячи тенге.";
подпункт 1) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города Тобыл, сельских округов на 2022 год в сумме 429766,0 тысяч тенге, в том числе:
города Тобыл - 51118,0 тысяч тенге;
Айсаринского сельского округа - 32747,0 тысяч тенге;
Александровского сельского округа - 29929,0 тысяч тенге;
Белозерского сельского округа - 19721,0 тысяча тенге;
Владимировского сельского округа - 25129,0 тысяч тенге;
Жамбылского сельского округа - 29230,0 тысяч тенге;
Ждановского сельского округа - 20563,0 тысячи тенге;
Заречного сельского округа - 29776,0 тысяч тенге;
Майкольского сельского округа - 28506,0 тысяч тенге;
Московского сельского округа - 36314,0 тысяч тенге;
Мичуринского сельского округа - 9994,0 тысячи тенге;
Надеждинского сельского округа - 24392,0 тысячи тенге;
Озерного сельского округа - 24563,0 тысячи тенге;
Октябрьского сельского округа - 18870,0 тысяч тенге;
Садчиковского сельского округа - 27015,0 тысяч тенге;
Ульяновского сельского округа - 21899,0 тысяч тенге;";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 115 "Қостанай ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 7 маусымдағы № 177 шешімі
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 115 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26226 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 16510105,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5435799,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 19695,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 176598,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 10878013,4 мың теңге;
2) шығындар - 17166548,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 79576,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 169997,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 90421,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 736018,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 736018,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 2022 жылға арналған Тобыл қаласының, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 429766,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Тобыл қаласына - 51118,0 мың теңге;
Айсары ауылдық округіне - 32747,0 мың теңге;
Александров ауылдық округіне - 29929,0 мың теңге;
Белозер ауылдық округіне - 19721,0 мың теңге;
Владимиров ауылдық округіне - 25129,0 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне - 29230,0 мың теңге;
Жданов ауылдық округіне - 20563,0 мың теңге;
Заречный ауылдық округіне - 29776,0 мың теңге;
Майкөл ауылдық округіне - 28506,0 мың теңге;
Мәскеу ауылдық округіне - 36314,0 мың теңге;
Мичурин ауылдық округіне - 9994,0 мың теңге;
Надеждин ауылдық округіне - 24392,0 мың теңге;
Озерный ауылдық округіне - 24563,0 мың теңге;
Октябрь ауылдық округіне - 18870,0 мың теңге;
Садчиков ауылдық округіне - 27015,0 мың теңге;
Ульянов ауылдық округіне - 21899,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.