О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 27 декабря 2022 года № 262. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Тобыл на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 1078698,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 301298,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4381,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 2532,4 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 770486,7 тысяч тенге;
2) затраты - 1115943,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -37245,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 37245,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 04.12.2023 № 91 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете города Тобыл предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 110694,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Айсаринского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 64783,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 12341,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям - 80,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 52362,0 тысячи тенге;
2) затраты - 65282,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -499,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 499,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 04.12.2023 № 91 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Учесть, что в бюджете Айсаринского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 36290,0 тысяч тенге.

Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 262 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тобыл қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1078698,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 301298,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 4381,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 2532,4 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 770486,7 мың теңге;
2) шығындар - 1115943,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -37245,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 37245,0 мың теңге.";
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 04.12      .2023 № 91 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Тобыл қаласының бюджетінде 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 110694,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Айсары ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 64783,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 12341,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 80,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 52362,0 мың теңге;
2) шығындар - 65282,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -499,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 499,3 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 04.12      .2023 № 91 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Айсары ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 36290,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

5. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 65463,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 9146,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 56317,9 тысяч тенге;
2) затраты - 66581,6 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1117,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -1117,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 04.12.2023 № 91 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Учесть, что в бюджете Александровского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 28715,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Белозерского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 30918,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3472,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 27446,4 тысяч тенге;
2) затраты - 31750,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -832,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 832,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 04.12.2023 № 91 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Учесть, что в бюджете Белозерского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 22234,0 тысячи тенге.
9. Утвердить бюджет Владимировского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 229104,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 10485,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 150,0 тысяч тенге;

5. Александров ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 65463,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 9146,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 56317,9 мың теңге;
2) шығындар - 66581,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1117,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1117,7 мың теңге.";
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 04.12      .2023 № 91 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Александров ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 28715,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Белозер ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 30918,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3472,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 27446,4 мың теңге;
2) шығындар - 31750,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -832,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 832,1 мың теңге.";
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 04.12      .2023 № 91 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Белозер ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 22234,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Владимиров ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 229104,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 10485,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 150,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета - -551,2 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 551,2 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 04.12.2023 № 91 (вводится в действие с 01.01.2023).
14. Учесть, что в бюджете Ждановского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 23406,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 166289,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 54091,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям - 225,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 111973,5 тысячи тенге;
2) затраты - 177450,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -11160,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 11160,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 04.12.2023 № 91 (вводится в действие с 01.01.2023).
16. Учесть, что в бюджете Заречного сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 37641,0 тысяча тенге.
17. Утвердить бюджет Майкольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 263676,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 11572,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 199,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 251905,7 тысяч тенге;
2) затраты - 266081,7 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2405,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2405,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 04.12.2023 № 91 (вводится в действие с 01.01.2023).
18. Учесть, что в бюджете Майкольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 27978,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -551,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 551,2 мың теңге.";
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 04.12      .2023 № 91 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Жданов ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 23406,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Заречный ауылдық округінің 2023-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 166289,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 54091,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 225,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 111973,5 мың теңге;
2) шығындар - 177450,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -11160,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 11160,5 мың теңге.";
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 04.12      .2023 № 91 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. Заречный ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 37641,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Майкөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 263676,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 11572 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 199,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 251905,7 мың теңге;
2) шығындар - 266081,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2405,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2405,0 мың теңге.";
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 04.12      .2023 № 91 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. Майкөл ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 27978,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

19. Утвердить бюджет Московского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 44942,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6680,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 38262,0 тысячи тенге;
2) затраты - 45154,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -212,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 212,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 04.12.2023 № 91 (вводится в действие с 01.01.2023).
20. Учесть, что в бюджете Московского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 32857,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Мичуринского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 122788,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 41660,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 81128,1 тысяч тенге;
2) затраты - 125040,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2252,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2252,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 04.12.2023 № 91 (вводится в действие с 01.01.2023).
22. Учесть, что в бюджете Мичуринского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 10026,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Надеждинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 49153,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4248,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;

19. Мәскеу ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 44942,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 6680,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 38262,0 мың теңге;
2) шығындар - 45154,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -212,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 212,3 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 04.12      .2023 № 91 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. Мәскеу ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 32857,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Мичурин ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 122788,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 41660,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 81128,1 мың теңге;
2) шығындар - 125040,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2252,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2252,7 мың теңге.";
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 04.12      .2023 № 91 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. Мичурин ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 10026,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Надеждин ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 49153,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4248,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7155,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 27 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 04.12.2023 № 91 (вводится в действие с 01.01.2023).
28. Учесть, что в бюджете Октябрьского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 15877,0 тысяч тенге.
29. Утвердить бюджет Садчиковского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 47759,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 12335,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 35424,7 тысячи тенге;
2) затраты - 49697,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1937,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1937,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 29 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 04.12.2023 № 91 (вводится в действие с 01.01.2023).
30. Учесть, что в бюджете Садчиковского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 27623,0 тысяч тенге.
31. Утвердить бюджет Ульяновского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 36104,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1455,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 153,2 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 34492,1 тысячи тенге;
2) затраты - 36707,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7155,4 мың теңге.";
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 04.12      .2023 № 91 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. Октябрь ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 15877,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
29. Садчиков ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 43, 44 және 45-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 47759,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 12335,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 35424,7 мың теңге;
2) шығындар - 49697,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1937,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1937,3 мың теңге.
Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 04.12      .2023 № 91 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
30. Садчиков ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 27623,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
31. Ульянов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 46, 47 және 48-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 36104,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1455,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 3,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 153,2 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 34492,1 мың теңге;
2) шығындар - 36707,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -603,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 603,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 31 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 04.12.2023 № 91 (вводится в действие с 01.01.2023).
32. Учесть, что в бюджете Ульяновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 25353,0 тысячи тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -603,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 603,7 мың теңге.
Ескерту. 31-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 04.12      .2023 № 91 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
32. Ульянов ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 25353,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

33. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Костанайского районного маслихата М. Сартов
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2022 года № 262
Бюджет города Тобыл на 2023 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 04.12.2023 № 91 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Наименование
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
I. Доходы

33. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы М. Сартов
Мәслихаттың
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 262 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Тобыл қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 04.12      .2023 № 91 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
I. Кірістер