О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2021 года № 75 "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 15 июля 2022 года № 140
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2022 - 2024 годы" от 31 декабря 2021 года № 75 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Боровское на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 153 009,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 24 269,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 179,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 128 561,0 тысяч тенге;
2) затраты - 156 925,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 3 916,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 916,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 71 633,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 56 928,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Алешинского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 140 892,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2 070,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 138 822,0 тысяч тенге;
2) затраты - 142 552,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 660,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 660,1 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в бюджете Алешинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 23 827,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 114 995,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 75 "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 15 шілдедегі № 140 шешімі
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 75 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Боровское ауылының 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 153 009,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 24 269,0мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 179,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 128 561,0 мың теңге;
2) шығындар - 156 925,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 3 916,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 916,5 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға арналған Боровское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 71 633,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 56 928,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Алешин ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 140 892,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2 070,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 138 822,0 мың теңге;
2) шығындар - 142 552,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 660,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 660,1 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Алешин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 827,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 114 995,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5. Утвердить бюджет Буденновского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 137 601,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 883,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 150,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 136 568,5 тысяч тенге;
2) затраты - 137 971,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 370,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 370,2 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете Буденновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 18 749,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 117 819,5 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Введенского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 23 590,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 591,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 21 995,0 тысяч тенге;
2) затраты - 23 964,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 374,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 374,3 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в бюджете Введенского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 18 440,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 3 555,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Каракогинского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 25 629,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 658,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 10,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;

"5. Буденный ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 137 601,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 883,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 150,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 136 568,5 мың теңге;
2) шығындар - 137 971,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 370,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 370,2 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022 жылға арналған Буденный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 749,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 117 819,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Введен ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 23 590,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 591,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 4,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 21 995,0 мың теңге;
2) шығындар - 23 964,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 374,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 374,3 мың теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған Введен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 440,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 3 555,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қарақоға ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 25 629,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 658,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 10,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов - 23 961,0 тысяч тенге;
2) затраты - 26 168,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 539,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 539,9 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть, что в бюджете Каракогинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 23 473,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 488,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Краснопресненского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 22 726,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 975,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 20 751,0 тысяч тенге;
2) затраты - 24 222,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 496,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 496,7 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть, что в бюджете Краснопресненского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 16 927,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 3 824,0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Ломоносовского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 27 880,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 708,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 10,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 26 162,0 тысяч тенге;
2) затраты - 28 672,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 792,1 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша - 23 961,0 мың теңге;
2) шығындар - 26 168,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 539,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 539,9 мың теңге.";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2022 жылға арналған Қарақоға ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 473,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 488,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Краснопреснен ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22 726,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 975,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 20 751,0 мың теңге;
2) шығындар - 24 222,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 496,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 496,7 мың теңге.";
12 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2022 жылға арналған Краснопреснен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 927,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 3 824,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
13 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Ломоносов ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 27 880,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 708,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 10,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 26 162,0 мың теңге;
2) шығындар - 28 672,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 792,1 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 792,1 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть, что в бюджете Ломоносовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 25 094,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 1 068,0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 246 844,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6 086,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 340,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 240 418,5 тысяч тенге;
2) затраты - 249 951,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 3 107,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 107,3 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 26 156,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 214 262,5 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 61 368,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6 471,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 176,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 54 721,0 тысяч тенге;
2) затраты - 62 288,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 920,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 920,1 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 30 972,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 23 749,0 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 792,1 мың теңге.";
14 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2022 жылға арналған Ломоносов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 094,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 1 068,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
15 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Михайлов ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 246 844,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 6 086,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 340,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 240 418,5 мың теңге;
2) шығындар - 249 951,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 3 107,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 107,3 мың теңге.";
16 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 26 156,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 214 262,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
17 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Первомай ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 61 368,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 6 471,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 176,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 54 721,0 мың теңге;
2) шығындар - 62 288,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 920,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 920,1 мың теңге.";
18 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2022 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 30 972,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 23 749,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
19 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"19. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 91 719,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 693,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 29,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 87 997,0 тысяч тенге;
2) затраты - 102 170,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 10 451,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 10 451,1 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Учесть, что в бюджете Сосновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 15 558,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 72 439,0 тысяч тенге.";
пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Тенизовского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 21 902,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 148,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 79,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 20 675,0 тысяч тенге;
2) затраты - 21 902,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,1 тысяч тенге.";
пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Учесть, что в бюджете Тенизовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 20 068,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 607,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Ж. Байбулатова
Приложение 1
к решению маслихата

"19. Соснов ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 91 719,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3 693,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 29,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 87 997,0 мың теңге;
2) шығындар - 102 170,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 10 451,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 10 451,1 мың теңге.";
20 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2022 жылға арналған Соснов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 558,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 72 439,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
21 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Теңіз ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 21 902,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 148,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 79,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 20 675,0 мың теңге;
2) шығындар - 21 902,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,1 мың теңге.";
22 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22. 2022 жылға арналған Теңіз ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 20 068,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 607,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Байбулатова
Мәслихаттың