О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2021 года № 67 "О бюджете Мендыкаринского района на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 18 октября 2022 года № 161
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Мендыкаринского района на 2022 - 2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 67 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26286) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 177 583,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 286 857,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 27 910,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 9 530,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3 853 286,9 тысяч тенге;
2) затраты - 5 278 009,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 13 693,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 45 945,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 32 252,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 114 118,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 114 118,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Ж. Байбулатова
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 67 "Меңдіқара ауданының 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 18 қазандағы № 161 шешімі
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданының 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 67 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26286 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 177 583,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 286 857,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 27 910,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 9 530,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 3 853 286,9 мың теңге;
2) шығындар - 5 278 009,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 13 693,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 45 945,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 32 252,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 114 118,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 114 118,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Байболатова
Мәслихаттың