О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2021 года № 75 "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 17 ноября 2022 года № 165
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2022 - 2024 годы" от 31 декабря 2021 года № 75 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Боровское на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 162 532,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 24 269,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 179,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 138 084,1 тысяч тенге;
2) затраты - 166 448,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 3 916,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 916,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 71 633,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 48 517,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Алешинского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 127 343,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2 070,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 125 273,5 тысяч тенге;
2) затраты - 129 003,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 660,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 660,1 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в бюджете Алешинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 23 827,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 101 446,5 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 75 "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 165 шешімі
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 75 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Боровское ауылының 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 162 532,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 24 269,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 179,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 138 084,1 мың теңге;
2) шығындар - 166 448,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 3 916,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 916,5 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға арналған Боровское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 71 633,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 48 517,1 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Алешин ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 127 343,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2 070,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 125 273,5 мың теңге;
2) шығындар - 129 003,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 660,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 660,1 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Алешин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 827,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 101 446,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5. Утвердить бюджет Буденновского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 132 998,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 883,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 150,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 131 965,2 тысяч тенге;
2) затраты - 133 368,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 370,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 370,2 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете Буденновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 18 749,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 113 216,2 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Введенского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 22 667,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 551,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 44,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 21 072,0 тысяч тенге;
2) затраты - 23 041,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 374,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 374,3 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в бюджете Введенского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 18 440,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 2 632,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Каракогинского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 25 629,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 668,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;

"5. Буденный ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 132 998,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 883,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 150,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 131 965,2 мың теңге;
2) шығындар - 133 368,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 370,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 370,2 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022 жылға арналған Буденный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 749,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 113 216,2 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Введен ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22 667,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 551,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 44,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 21 072,0 мың теңге;
2) шығындар - 23 041,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 374,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 374,3 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған Введен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 440,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 2 632,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қарақоға ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 25 629,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 668,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;

"15. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 272 006,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6 226,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 265 580,5 тысяч тенге;
2) затраты - 275 113,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 3 107,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 107,3 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 26 156,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 239 424,5 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 65 959,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6 481,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 166,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 59 312,2 тысяч тенге;
2) затраты - 68 539,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 2 579,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -2 579,8 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 30 972,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 28 340,2 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 85 392,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 434,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 288,0 тысяч тенге;

"15. Михайлов ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 272 006,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 6 226,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 265 580,5 мың теңге;
2) шығындар - 275 113,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 3 107,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 107,3 мың теңге.";
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 26 156,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 239 424,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
17-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Первомай ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 65 959,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 6 481,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 166,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 59 312,2 мың теңге;
2) шығындар - 68 539,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 2 579,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 579,8 мың теңге.";
18-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2022 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 30 972,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 28 340,2 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
19-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Соснов ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 85 392,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3 434,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 288,0 мың теңге;

поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 81 670,8 тысяч тенге;
2) затраты - 95 843,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 10 451,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 10 451,1 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Учесть, что в бюджете Сосновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 15 558,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 66 112,8 тысяч тенге.";
пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Тенизовского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 21 902,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 148,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 79,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 20 675,0 тысяч тенге;
2) затраты - 22 037,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 135,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 135,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Ж. Байбулатова
Приложение 1
к решению маслихата

негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 81 670,8 мың теңге;
2) шығындар - 95 843,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 10 451,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 10 451,1мың теңге.";
20-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2022 жылға арналған Соснов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 558,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 66 112,8 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
21-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Теңіз ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 21 902,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 148,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 79,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 20 675,0 мың теңге;
2) шығындар - 22 037,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 135,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 135,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Байбулатова
Мәслихаттың