О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2021 года № 86 "О районном бюджете Наурзумского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 31 марта 2022 года № 121. Прекращено действие в связи с истечением срока
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 86 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26037) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 823 031,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 462 556,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 17 084,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 275,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 342 116,5 тысячи тенге;
2) затраты – 2 821 893,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 040,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32 161,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 121,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31 150,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 51 052,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 51 052,1 тысяч тенге:
поступление займов – 32 161,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 121,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30 012,1 тысяч тенге.".
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата

Мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 86 "Науырзым ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 121 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 86 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26037 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 823 031,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 462 556,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17 084,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 275,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 342 116,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 821 893,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 21 040,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 32 161,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 11 121,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 31 150,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 51 052,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 51 052,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 32 161,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 121,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30 012,1 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының

42541,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
22616,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
22616,0
02
Оборона
7814,0
1
Военные нужды
2777,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2777,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2777,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
5037,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5037,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2290,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2747,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
141237,0
1
Социальное обеспечение
19000,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19000,0
005
Государственная адресная социальная помощь
19000,0
2
Социальная помощь
89378,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
89378,0
002
Программа занятости
20376,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15770,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1383,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16485,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7588,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27776,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32859,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32859,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31265,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

42541,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
22616,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22616,0
02
Қорғаныс
7814,0
1
Әскери мұқтаждар
2777,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2777,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2777,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
5037,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5037,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2290,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2747,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
141237,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
19000,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19000,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19000,0
2
Әлеуметтiк көмек
89378,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
89378,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
20376,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15770,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1383,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16485,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
7588,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27776,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32859,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32859,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31265,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу