О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2021 года № 86 "О районном бюджете Наурзумского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 19 мая 2022 года № 128. Прекращено действие в связи с истечением срока
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 86 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26037) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2022-2024 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 834 031,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 473 556,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 17 084,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 275,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 342 116,5 тысячи тенге;
2) затраты – 2 859 893,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 040,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32 161,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 121,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31 150,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –- 78 052,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78 052,1 тысяч тенге:
поступление займов – 32 161,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 121,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 57 012,1 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата

Мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 86 "Науырзым ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2022 жылғы 19 мамырдағы № 128 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 86 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26037 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 834 031,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 473 556,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17 084,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 275,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 342 116,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 859 893,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 21 040,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 32 161,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 11 121,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 31 150,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 78 052,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78 052,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 32 161,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 121,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 57 012,1 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының