О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 88 "О бюджете сел, сельских округов Наурзумского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 10 октября 2022 года № 163
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Наурзумского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 88 следующие изменения:
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Раздольное на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2022 год следующих объемах:
1) доходы – 24727,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 518,0 тысяч тенге;
не налоговым поступлениям – 130,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24079,0 тысячи тенге;
2) затраты – 24884,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – -157,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 157,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -157,1 тысяч тенге.";
приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата

Мәслихаттың 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 88 "Науырзым ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2022 жылғы 10 қазандағы № 163 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 88 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Раздольный ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24727,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 518,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша -130,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 24079,0 мың теңге;
2) шығындар – 24884,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -157,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 157,1 мың теңге;
Бюджет қаражатының пайданаланылатын қалдықтары -157,1 мың.тенге.";
көрсетілген шешімнің 10 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының