О бюджете села Кожа Наурзумского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 190.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Кожа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 39226,0 тысячи тенге:
налоговые поступления – 457,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38769,0 тысяч тенге;
2) затраты – 39226,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 23.11.2023 № 53 (вводится в действие с 01.01.2023).

Науырзым ауданының Қожа ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 190 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қожа ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39226,0 мың теңге:
салықтық түсімдер бойынша – 457,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 38769,0 мың теңге;
2) шығындар – 39226,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге";
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 0,0 мың тенге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 23.11.2023 № 53 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете села Кожа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в 28 610,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 30 декабря 2022 года
№ 190
Бюджет села Кожа на 2023 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 23.11.2023 № 53 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. 2023 жылға арналған Қожа ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 28 610,0 мың теңге көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 190 шешіміне
1-қосымша
Қожа ауылының 2023 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 23.11.2023 № 53 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер