О бюджете села Уленды Наурзумского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 192. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Уленды на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 22894,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 974,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21920,0 тысячи тенге;
2) затраты – 22894,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

Науырзым ауданы Өлеңді ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 192 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өлеңді ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –22894,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 974,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21920,0 мың теңге;
2) шығындар – 22894,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:

4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете села Уленды предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 21 920,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1 к решению
Наурзумского районного маслихата

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2023 жылға арналған Өлеңді ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 920,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының