О бюджете поселка Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области на 2022-2024 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 10 января 2022 года № 85.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 265 829,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 34 795,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 122,6 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 230 910,5 тысяч тенге;
2) затраты – 273 613,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 784,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 784,6 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 784,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 20.12.2022 № 236 (вводится в действие с 01.01.2022).

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 85 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 265 829,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 34 795,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 122,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 230 910,5 мың теңге;
2) шығындар – 273 613,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 784,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 784,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 784,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 20.12.2022 № 236 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете поселка Сарыколь на 2022 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в сумме 98 622,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в бюджете поселка Сарыколь на 2022 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева
Приложение 1
к решению маслихата

2. 2022 жылға арналған Сарыкөл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 98 622,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Сарыкөл кентінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева
Мәслихаттың

11 103,0
042
Обслуживание долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из районного (города областного значения) бюджета
11 103,0

11 103,0
042
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округ әкімі аппаратының аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
11 103,0