О внесении изменений в решение маслихата от 10 января 2022 года № 88 "О бюджете Сорочинского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30 июня 2022 года № 177
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Сорочинского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2022-2024 годы" от 10 января 2022 года № 88 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сорочинского сельского округа Сарыкольского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 695,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 351,1 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 32 344,0 тысячи тенге;
2) затраты – 38 316,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 621,4 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 621,4 тысяча тенге.

Мәслихаттың 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 88 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сорочин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 маусымдағы № 177 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сорочин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 88 шешiмiне мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Сорочин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 695,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 351,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 32 344,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 316,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -621,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 621,4 мың теңге;