О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2021 года № 81 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 19 июля 2022 года № 183
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Сарыкольского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 81 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26331) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 416 397,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1 258 187,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 418,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 873,1 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 133 919,4 тысяч тенге;
2) затраты – 4 532 800,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 244,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36 756,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 512,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -118 646,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –118 646,6 тысяч тенге;
поступление займов – 36 756,0 тысяч тенге;
погашение займов – 31 012,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 112 902,6 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 81 "Сарыкөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 19 шілдедегі № 183 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сарыкөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 81 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26331 болып тіркелген) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –4 416 397,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 258 187,0 мың теңге,
салыққа жатпайтын түсімдер – 17 418,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 873,1 мың теңге,
трансферттік түсімдер – 3 133 919,4 мың теңге;
2) шығыстар –4 532 800,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 2 244,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк несиелеу – 36 756,0 мың теңге;
бюджеттік несиені өтеу – 34 512,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 118 646,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті қолдану) – 118 646,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 36 756,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 31 012,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 112 902,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева
Мәслихаттың

457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
72 948,6
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
63 024,6
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 361,0
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7 563,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
391,0
021
Развитие объектов спорта
391,0
3
Информационное пространство
137 823,2
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
129 148,2
006
Функционирование районных (городских) библиотек
115 443,2
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
13 705,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8 675,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
8 675,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
68 551,4
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
38 840,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
33 946,4
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
894,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
33 711,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
22 126,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
11 585,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
52 028,0
1
Сельское хозяйство
25 016,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
25 016,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
25 016,0
6
Земельные отношения
20 771,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20 771,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
20 771,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
6 241,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту дене шынықтыру және спорт бөлімі
72 948,6
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
63 024,6
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 361,0
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7 563,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
391,0
021
Cпорт объектілерін дамыту
391,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
137 823,2
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту дене шынықтыру және спорт бөлімі
129 148,2
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
115 443,2
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
13 705,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8 675,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8 675,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
68 551,4
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту дене шынықтыру және спорт бөлімі
38 840,4
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 946,4
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
894,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
33 711,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 126,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
11 585,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
52 028,0
1
Ауыл шаруашылығы
25 016,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
25 016,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 016,0
6
Жер қатынастары
20 771,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20 771,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 771,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
6 241,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі