О внесении изменений в решение маслихата от 13 января 2022 года № 95 "О бюджете села Большие Дубравы Сарыкольского района Костанайской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 2 ноября 2022 года № 211
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Большие Дубравы Сарыкольского района Костанайской области на 2022-2024 годы" от 13 января 2022 года № 95 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Большие Дубравы Сарыкольского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 168,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 041,9 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 127,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 343,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -174,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 174,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 174,7 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющая обязанности секретаря Сарыкольского районного маслихата С. Краснянская
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2022 жылғы 13 қаңтардағы № 95 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Большие Дубравы ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 2 қарашадағы № 211 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Большие Дубравы ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 13 қаңтардағы № 95 шешiмiне мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Большие Дубравы ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 168,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 041,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 127,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 343,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -174,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 174,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 174,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы С. Краснянская
Мәслихаттың