О внесении изменения в решение маслихата от 18 декабря 2019 года № 331 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества сельского округа Әйет района Беимбета Майлина Костанайской области"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 9 марта 2022 года № 99. Отменено решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 1 сентября 2023 года № 35

Мәслихаттың 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 331 "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Әйет ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 9 наурыздағы № 99 шешімі. Жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 35 шешімімен

Сноска. Отменено решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 01.09.2023 № 35 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества сельского округа Әйет района Беимбета Майлина Костанайской области" от 18 декабря 2019 года № 331 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8836) следующие изменение:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ескерту. Жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 01.09.2023 № 35 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Бейімбет Майлин ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Әйет ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 331 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8836 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района С. Сапабеков
Приложение
к решению маслихата
от 9 марта 2022 года
№ 99
Приложение 2
к решению маслихата
от 18 декабря 2019 года
№ 331
Количественный состав представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества сельского округа Әйет района Беимбета Майлина Костанайской области
Наименование населенного пункта
Количество представителей жителей поселка (человек)
1

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың
2022 жылғы 9 наурыздағы
№ 331 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2019 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 331 шешіміне
2-қосымша
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Әйет ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
Елді мекеннің атауы
Кент тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
1

В границах села Әйет: улицы Западная 1а, 2, 3, 3а, 4-8, 8а, 9, 10, 10а, 11-21, 23, 24, 24а, 25-30, 32, 34, 40 лет Победы 4-15, 15а, 15б, 15е, 16-28, 30-32, 50 лет Октября 2, 3, 5, 10, 12, 14, Набережная 21, 23-26, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 35-37, 39-43, 43а, 44-46, 46а, 47-60, 63-67, 69-77, 79, 82, 84, 86, 86а, 87, 88, 90, 92, 94, 94а, 96-100 четная сторона, Тәуелсіздік 76-80, 82-88 четная сторона, 88а, 88б, 88в, 89, 90, 92, 94, 95-99, 103-106, 108-112, 114, 116, 118-130, 132-142 четная сторона, 142а, 148, 158, Республика 89, 94, 97-101, 103, 105, 107, 108-124, 126-133, 135-142, 144-147, 148, 150, Е. Омарова 1б, 2, 2а, 4-6, 8-11, 14, 16-18, 18а, 19-23, 23а, 24-27, 27а, 28-30, 32-34, 37-45 нечетная сторона, Мира 3, 5-8, 8а, 10, Е. Өмірзақова 1, 3-30, 32-43, 45-55 нечетная сторона, Жабағы-Батыра 74, 79-83 нечетная сторона, 85-87, 89-103, 105-113, 115, 116, Рассвет 2-18 четная сторона, Совхозная 1, 3-12, 14-20 четная сторона, Строительная 1-19, Темирбаева 1, 1а, 2-14, 16-30, 32-42, 44-54 четная сторона, Тернопольская 1, 2а, 2б, 2в, 3-6, 6а, 7, 9-25, 27.
3
2
В границах села Әйет: улицы Восточная 1-3, 5-9, 11, 17, 19, Тәуелсіздік 1е, 1ж, 4-9, 11, 13, 14, 16, 17, 18а, 20, 22, 24-28, 30, 33, 34, 36-42, 44-47, 50, 52, 56, 61, 68, 69, Республика 1, 1а, 1б, 3-20, 22-24, 26, 30-34 четная сторона, 35, 35а, 36-39, 39а, 42, 46-53, 57, 59, 61, 62, 64, 65, 68-70, 72, 74, 76-79, 82, 84, 86-88, 92, Лесопитомник 1, переулок Майлина 1-9, 11-13, Набережная 1, 1а, 1б, 5, 9, 11, 13, 14в, 15, 15а, 17, 17а, 18, 20, 22, Болашақ 1, 3, 3а, 5, 9, 14, 15, 27-33 нечетная сторона, Жабағы-Батыра 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 3-5, 7-9, 11-19, 21, 21а, 22, 22а, 23-43, 45-56, 59-67, 69-71, 73, 75, Садовая 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 4, 5а, 5б, 6-9, 11-19, 21-26, Б. Майлина 1-11 нечетная сторона, 13-18, 20, 25, 27, 33, 35, 37, Среднее профессионально-техническое училище 3-9, 11-13, 15, Степная 2, 3, 5-30, Тобольская 1, 1а, 2-5, 5а, 6, 8-15, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 26, 28, 30-34, 37-49 нечетная сторона, 53, 55, Целинная 1, 3-8, Южная 2-5, 5б, 6, 8-26 четная сторона, 30.
3
3
село Журавлевка
2
4
село Красносельское
3
5
село Оренбургское
3
6
село Щербиновка
2

Әйет ауылының шекараларында: Западная 1а, 2, 3, 3а, 4-8, 8а, 9, 10, 10а, 11-21, 23, 24, 24а, 25-30, 32, 34, 40 лет Победы, 4-15, 15а, 15б, 15е, 16-28, 30-32, 50 лет Октября 2, 3, 5, 10, 12, 14, Набережная 21, 23-26, 28, 28а, 29, 30, 30а,31, 32, 32а, 33, 35-37, 39-43, 43а, 44-46, 46а, 47-60, 63-67, 69-77, 79, 82, 84, 86, 86а, 87, 88, 90, 92, 94, 94а, 96-100 жұп жағы, Тәуелсіздік 76-80, 82-88 жұп жағы, 88а, 88б, 88в, 89, 90, 92, 94, 95-99, 103-106, 108-112, 114, 116, 118-130, 132-142 жұп жағы, 142а, 148, 158, Республика 89, 94, 97-101, 103, 105, 107, 108-124, 126-133, 135-142, 144-147, 148, 150, Е. Омаров 1б, 2, 2а, 4-6, 8-11, 14, 16-18, 18а, 19-23, 23а, 24-27, 27а, 28-30, 32-34, 37-45 тақ жағы, Мир 3, 5-8, 8а, 10, Е. Өмірзақов 1, 3-30, 32-43, 45-55 тақ жағы, Жабағы-Батыр 74, 79-83 тақ жағы, 85-87, 89-103, 105-113, 115, 116, Рассвет 2-18 жұп жағы, Совхозная 1, 3-12, 14-20 жұп жағы, Строительная 1-19, Темірбаев 1, 1а, 2-14, 16-30, 32-42, 44-54 жұп жағы, Тернопольская 1, 2а, 2б, 2в, 3-6, 6а, 7, 9-25, 27 көшелері.
3
2
Әйет ауылының шекараларында: Восточная 1-3, 5-9, 11, 17, 19, Тәуелсіздік 1е, 1ж, 4-9, 11, 13, 14, 16, 17, 18а, 20, 22, 24-28, 30, 33, 34, 36-42, 44-47, 50, 52, 56, 61, 68, 69 , Республика 1, 1а, 1б, 3-20, 22-24, 26, 30-34 жұп жағы, 35, 35а, 36-39, 39а, 42, 46-53, 57, 59, 61, 62, 64, 65, 68-70, 72, 74, 76-79, 82, 84, 86-88, 92, Лесопитомник 1, Майлин тұйық көше 1-9, 11-13, Набережная 1, 1а, 1б, 5, 9, 11, 13, 14в, 15, 15а, 17, 17а, 18, 20, 22, Болашақ 1, 3, 3а, 5, 9, 14, 15, 27-33 тақ жағы, Жабағы-Батыр 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 3-5, 7-9, 11-19, 21, 21а, 22, 22а, 23-43, 45-56, 59-67, 69-71, 73, 75, Садовая 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 4, 5а, 5б, 6-9, 11-19, 21-26, Б. Майлина 1-11 тақ жағы, 13-18, 20, 25, 27, 33, 35, 37, Среднее профессионально-техническое училище 3-9, 11-13, 15, Степная 2, 3, 5-30, Тобольская 1, 1а, 2-5, 5а, 6, 8-15, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 26, 28, 30-34, 37-49 тақ жағы, 53, 55, Целинная 1, 3-8, Южная 2-5, 5б, 6, 8-26 жұп жағы, 30 көшелері.
3
3
Журавлевка ауылы
2
4
Красносельское ауылы
3
5
Орынбор ауылы
3
6
Щербиновка ауылы
2