О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2021 года № 67 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 27 июня 2022 года № 129
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 67 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26058) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 196 199,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 844 385,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20 008,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 28 584,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 303 222,4 тысяч тенге;
2) затраты – 5 209 821,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 75 209,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 133 240,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 58 031,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 88 830,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88 830,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 67 "Бейімбет Майлин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 27 маусымдағы № 129 шешімі
Бейімбет Майлин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоксандағы № 67 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26058 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 196 199,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 844 385,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20 008,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 28 584,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 303 222,4 мың теңге;
2) шығындар – 5 209 821,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 75 209,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 133 240,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 58 031,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 88 830,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 88 830,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.