О внесении изменения в решение Узункольского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 84 "О районном бюджете Узункольского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 16 февраля 2022 года № 111
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата "О районном бюджете Узункольского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 84 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26313) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 4445681,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1233281,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 4229,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1104,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3207067,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4615368,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 431,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18378,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17947,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7260,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7260,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -177378,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 177378,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
______________ Б. Займулдынова
"16" февраля 2022 года
Приложение
к решению маслихата
от 16 февраля 2022 года № 111
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2021 года № 84
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 84 "Ұзынкөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 16 ақпандағы № 111 шешімі
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұзынкөл аудандық мәслихатының "Ұзынкөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 84 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26313 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4445681,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1233281,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4229,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1104,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3207067,0 мың теңге;
2) шығындар – 4615368,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 431,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 18378,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 17947,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 7260,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 7260,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -177378,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 177378,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Б.Д. Займулдынова
2022 жылғы "16" ақпан
Мәслихаттың
2022 жылғы "16" ақпандағы
№ 111 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2021 жылғы "24" желтоқсандағы
№ 84 шешіміне
1- қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

16833,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9080,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
9080,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
37624,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
14511,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
14511,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
23113,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15233,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7880,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
52959,0
1
Сельское хозяйство
25338,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
25338,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
25338,0
6
Земельные отношения
18454,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18454,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18454,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
9167,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9167,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9167,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30757,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30757,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
30757,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17714,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
13043,0
12
Транспорт и коммуникации
86256,0
1
Автомобильный транспорт
86256,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
86256,0

16833,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9080,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9080,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
37624,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
14511,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14511,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
23113,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15233,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7880,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
52959,0
1
Ауыл шаруашылығы
25338,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
25338,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25338,0
6
Жер қатынастары
18454,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18454,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18454,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
9167,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9167,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9167,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30757,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30757,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
30757,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17714,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
13043,0
12
Көлiк және коммуникация
86256,0
1
Автомобиль көлiгi
86256,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
86256,0