О внесении изменений в решение Узункольского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 97 "О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 4 марта 2022 года № 126
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата "О бюджете сел, сельских округов Узункольского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 97 следующие изменения:
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет сельского округа Обаған на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 141232,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 710,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 140522,0 тысячи тенге;
2) затраты – 141532,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -300,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 300,0 тысяч тенге.";
пункт 41 указанного решения изложить в новой редакции:
"41. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 234855,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23674,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 211181,8 тысяча тенге;
2) затраты – 235395,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -540,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 540,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 13, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 97 "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 4 наурыздағы № 126 шешімі
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Ұзынкөл аудандық мәслихатының "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 97 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Обаған ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141232,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 710,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 140522,0 мың теңге;
2) шығындар – 141532,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -300,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 300,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 41-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"41. Ұзынкөл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 234855,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 23674,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 211181,8 мың теңге;
2) шығындар – 235395,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -540,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 540,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 13, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.