О внесении изменений в решение Узункольского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 97 "О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 29 апреля 2022 года № 146. Прекращено действие в связи с истечением срока
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата "О бюджете сел, сельских округов Узункольского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 97 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Бауманское на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24368,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 492,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 83,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23793,0 тысячи тенге;
2) затраты – 24368,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции :
"17. Утвердить бюджет сельского округа Обаған на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 157630,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 710,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 156920,0 тысяч тенге;
2) затраты – 157930,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -300,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 300,0 тысяч тенге.";
пункт 37 указанного решения изложить в новой редакции :
"37. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 42470,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7382,0 тысячи тенге;

Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 97 "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 146 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Ұзынкөл аудандық мәслихатының "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 97 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бауман ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24368,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 492,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 83,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23793,0 мың теңге;
2) шығындар – 24368,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Обаған ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 157630,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 710,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 156920,0 мың теңге;
2) шығындар – 157930,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -300,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 300,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 37-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"37. Федоров ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42470,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 7382,0 мың теңге;