О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2021 года № 79 "О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 25 июля 2022 года № 138
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 79 следующие изменения:
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Воронежского сельского округа Федоровского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 90050,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2149,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 211,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 87690,2 тысячи тенге;
2) затраты – 92371,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2321,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2321,7 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Камышинского сельского округа Федоровского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 34561,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3844,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 149,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30568,4 тысячи тенге;
2) затраты – 36491,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1930,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1930,4 тысячи тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Костряковского сельского округа Федоровского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25760,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4058,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 79 "Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 138 шешімі
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 79 "Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Федоров ауданы Воронеж ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90050,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2149,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 211,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 87690,2 мың теңге;
2) шығындар – 92371,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2321,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2321,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Федоров ауданы Камышин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34561,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3844,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 149,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 30568,4 мың теңге;
2) шығындар – 36491,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1930,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1930,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Федоров ауданы Костряков ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25760,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4058,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 июля 2022 года № 138
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2021 года № 79
Бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
I. Доходы

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Исенгазин
Мәслихаттың
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 138 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 79 шешіміне 1-қосымша
Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
I. Кірістер