О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2022 – 2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 114/14
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 13 декабря 2022 года № 189/25
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2022 – 2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 114/14 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162469) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Ленинский на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 560 552 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 712 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 040 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 526 500 тысяч тенге;
2) затраты – 566 159 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 607 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 607 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 617 631 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 155 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 523 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 596 915 тысяч тенге;
2) затраты – 619 630 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 999 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 999 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 269 767 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 022 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 473 тысяч тенге;
поступления трансфертов –242 272 тысяч тенге;
2) затраты – 270 706 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

Павлодар қалалық мәслихатының "2022 – 2024 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 114/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 189/25 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2022 – 2024 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 114/14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162469 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Ленин кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 560 552 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 712 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 040 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 526 500 мың теңге;
2) шығындар – 566 159 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 607 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 607 мың теңге.";
2- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 – 2024 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 617 631 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 155 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 523 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 мың теңге;
трансферттер түсімі – 596 915 мың теңге;
2) шығындар – 619 630 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 999 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 999 мың теңге.
3- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 – 2024 жылдарға арналған Павлодар ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 269 767 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 022 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 473 мың теңге;
трансферттер түсімі – 242 272 мың теңге;
2) шығындар – 270 706 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 939 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 939 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Жетекши на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 294 310 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 992 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 53 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 286 265 тысяч тенге;
2) затраты – 295 618 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 308 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 308 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Мойылды на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 237 763 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 262 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 377 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 233 124 тысяч тенге;
2) затраты – 238 309 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 546 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 546 тысяч тенге.";

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 939 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 939 мың теңге.";
4- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 – 2024 жылдарға арналған Жетекші ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 294 310 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 992 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 53 мың теңге;
трансферттер түсімі – 286 265 мың теңге;
2) шығындар – 295 618 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 308 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 308 мың теңге.";
5- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 – 2024 жылдарға арналған Мойылды ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 237 763 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 262 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 377 мың теңге;
трансферттер түсімі – 233 124 мың теңге;
2) шығындар – 238 309 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 546 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 546 мың теңге.";