О внесении изменений и дополнения в решение Аксуского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 111/15 "О бюджете сельских округов города Аксу на 2022 - 2024 годы"
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 1 марта 2022 года № 124/19. Отменен решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 29 апреля 2022 года № 166/22
Сноска. Отменен решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 29.04.2022 № 166/22.
Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 111/15 "О бюджете сельских округов города Аксу на 2022-2024 годы" следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа имени Мамаита Омарова на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 284658 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9517 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 274505 тысячи тенге;
2) затраты – 286495 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1837 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1837 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 67392 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5626 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61666 тысяч тенге;
2) затраты – 90533 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -23141 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23141 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 174926 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9529 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 208 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 164689 тысяч тенге;

Ақсу қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "2022 - 2024 жылдарға арналған Ақсу қаласы ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 111/15 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 1 наурыздағы № 124/19 шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 166/22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 29.04.2022 № 166/22 шешімімен.
Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Ақсу қаласы ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 111/15 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 284658 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9517 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 600 мың теңге;
трансферттер түсімі – 274505 мың теңге;
2) шығындар – 286495 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1837 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1837 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67392 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5626 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61666 мың теңге;
2) шығындар – 90533 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -23141 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 23141 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 174926 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9529 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 208 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 164689 мың теңге;

2) затраты – 176422 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1496 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1496 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Евгеньевского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 117096 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12352 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 104144 тысяч тенге;
2) затраты – 149787 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -32691тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32691 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Достыкского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 170795 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9096 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 212 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 160687 тысяч тенге;
2) затраты – 171836 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1041 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1041 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Калкаманского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 148224 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11036 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 136488 тысячи тенге;
2) затраты – 211113 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -62889 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62889 тысячи тенге.";
7) указанное решение дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в бюджете сельских округов на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов в объеме 465850 тысяч тенге, в том числе:
8585 тысяч тенге- на ремонт футбольного поля;
26500 тысяч тенге – на щебенение улиц и дорог населенных пунктов;
31000 тысяч тенге – на капитальный ремонт дорог и улиц;
47478 тысяч тенге на организацию водоснабжения населенных пунктов;
26674 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
1300 тысяч тенге – на изготовление ПСД “Капитальный ремонт мини футбольного поля”;
500 тысяч тенге – на оплату электроэнергии;
18513 тысяч тенге – на капитальный ремонт здания;
215 тысяч тенге – на оформление земли в селе Береке, Достыкского сельского округа в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
1500 тысяч тенге – на изготовление ПСД “Средний ремонт внутри поселковых дорог”;
2502 тысяч тенге – на изготовление ПСД “Капитальный ремонт уличного освещения”;
1200 тысяч тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда;
4000 тысяч тенге – на экспертизы дорог в сельских населенных пунктах по проектам реализуемых в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
1000 тысяч тенге - на освещение улиц населенных пунктов;
14000 тысяч тенге на ремонт отопительной системы объекта культуры;
25521 тысяч тенге на софинансирование мероприятия по проекту "Ауыл – Ел бесігі";
13985 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций,содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;

2) шығындар – 176422 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1496 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1496 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Евгеньевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117096 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12352 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 600 мың теңге;
трансферттер түсімі – 104144 мың теңге;
2) шығындар – 149787 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -32691 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 32691 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Достық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 170795 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9096 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 212 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 160687 мың теңге;
2) шығындар – 171836 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1041 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1041 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Қалқаман ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 148224 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11036 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 700 мың теңге;
трансферттер түсімі – 136488 мың теңге;
2) шығындар – 211113 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -62889 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62889 мың теңге.";
7) көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден 465850 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
8585 мың теңге – футбол алаңын жөндеуге;
26500 мың теңге – елді мекендердің көшелері мен жолдарын қиыршықтауға;
31000 – мың теңге жолдар мен көшелерді күрделі жөндеуге;
47478 мың теңге - елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға;
26674 мың теңге – елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға;
1300 мың теңге – "Шағын футбол алаңын күрделі жөндеу" ЖСҚ әзірлеуге;
500 мың теңге – электр энергиясын төлеуге;
18513 мың теңге – ғимаратты күрделі жөндеуге;
215 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Достық ауылдық округі Береке ауылының жерін ресімдеуге;
1500 мың теңге – "Кентішілік жолдарды орташа жөндеу" ЖСҚ әзірлеуге;
2502 мың теңге – "Көше жарығын күрделі жөндеу" ЖСҚ әзірлеуге;
1200 мың теңге - мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға;
4000 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде іске асырылатын жобалар бойынша ауылдық елді мекендердегі жолдарды сараптауға;
1000 мың теңге - елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
14000 мың теңге - мәдениет объектісінің жылу жүйесін жөндеуге;
25521 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы бойынша іс-шараны бірлесіп қаржыландыруға;
13985 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;

6180 тысяч тенге на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях 35%;
5510 тысяч тенге на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях 1,23%;
229687 тысяч тенге на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
8) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.

6180 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі басқарушы және негізгі персоналға ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына 35% қосымша ақы белгілеуге;
5510 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі басқарушы және негізгі персоналға ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына 1,23% қосымша ақы белгілеуге;
229687 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға.";
8) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.