О бюджете города Аксу на 2023-2025 годы
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 22 декабря 2022 года № 212/31.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 8 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аксу на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 20757557тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9611859 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 98110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 259446 тысяч тенге;
поступления трансфертов –10788142 тысяч тенге;
2) затраты – 25612838 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -101519 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 103500тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 205019тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –142847 тысяч тенге,в том числе:
приобретение финансовых активов –142847 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4896609 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -4896609 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 05.12.2023 № 69/10 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2023год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 436329 тысяч тенге, в том числе:
Кызылжарский сельский округ – 56018 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ - 95340 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова - 61793 тысячи тенге;
Алгабасский сельский округ-70003 тысячи тенге;
Достыкский сельский округ –63295тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ –89880 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2024год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 488688 тысяч тенге, в том числе:
Кызылжарский сельский округ -59445 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ - 107193 тысячи тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова - 70790 тысячи тенге;
Алгабасский сельский округ – 82405тысяча тенге;
Достыкский сельский округ – 72264тысячи тенге;
Калкаманский сельский округ – 96591тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 212/31 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 8-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20757557 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9611859 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 259446 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10788142 мың теңге;
2) шығындар – 25612838 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -101519 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 103500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 205019 мың тенге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 142847 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 142847 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 4896609 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -4896609 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 05.12.2023 № 69/10 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттерден ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың жалпы көлемі 436 329 мың теңге сомада көзделсін, оның ішінде:
Қызылжар ауылдық округі - 56 018 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 95 340 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 61 793 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі - 70003 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 63 295 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 89 880 мың теңге.
3. 2024 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемінің жалпы сомасы 488 688 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
Қызылжар ауылдық округі - 59 445 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 107 193 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 70 790 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі - 82 405 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 72 264 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 96 591 мың теңге.

4. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2025год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 547331тысяч тенге, в том числе:
Кызылжарский сельский округ – 71139 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ - 109000 тысячи тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова - 84904 тысячи тенге;
Алгабасский сельский округ – 90445тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 84295тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 107548тысяч тенге.
5. Учесть в бюджете города Аксу на 2023 год объем целевых текущих трансфертов в бюджеты сельских округов в объеме 1045720 тысячи тенге, в том числе:
По программе: 001 "Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" - 33805 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 33805 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 5895тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 5382 тысяч тенге;
Алгабасский сельский округ – 4386 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 6816 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 4391 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 6935 тысяч тенге.
По программе: 006 "Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне" -1243 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) - 1243 тысяч тенге:
Калкаманский сельский округ - 107 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ - 1136 тысяч тенге.
По программе: 007 "Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа" - 11640 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) - 11640 тысяч тенге:
Евгеньевский сельский округ - 11640 тысяч тенге.
По программе: 008 "Освещение улиц в населенных пунктах" - 32100 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) -32100 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ -7964тысяч тенге;
Достыкский сельский округ -6144 тысяч тенге;
Алгабасский сельский округ –4440 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 8540 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 1594 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 3418 тысяч тенге.
По программе: 009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" - 2900 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 2900 тысяч тенге:
Алгабасский сельский округ – 900 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 2000 тысяч тенге.
По программе: 011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" - 70388 тысяч тенге:

4. 2025 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемінің жалпы сомасы 547 331 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
Қызылжар ауылдық округі - 71 139 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 109 000 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 84 904 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі - 90 445 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 84 295 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 107 548 мың теңге.
5. 2023 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне 1045720 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі ескерілсін, оның ішінде:
Бағдарлама бойынша: 001 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" - 33805 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 33805 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі – 5895 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 5382 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 4386 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 6816 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 4391 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 6935 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 006 "Жерлікті деңгейде мәдени-сауықтыру жұмыстарын қолдау" -1243 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 1243 мың теңге:
Қалқаман ауылдық округі – 107 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 1136 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 007 "Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру" - 11640 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 11640 мың теңге:
Евгеньевка ауылдық округі – 11640 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" - 32100 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 32100 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі – 7964 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 6144 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 4440 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 8540 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 1594 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 3418 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" - 2900 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 2900 мың теңге:
Алғабас ауылдық округі – 900 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 2000 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 011 "Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" - 70388 мың теңге:

029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 70388 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 15878тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 3622 тысяч тенге;
Алгабасский сельский округ – 15175 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 19183 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 9867 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 6663 тысяч тенге.
По программе: 013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах" - 62075 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 62075 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 23089тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 26263 тысяч тенге;
Алгабасский сельский округ –4575 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 5278 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 2870 тысяч тенге.
По программе: 014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" - 70990 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 70990 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 3586тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 14333 тысяч тенге;
Алгабасский сельский округ – 8015 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 3400 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 24428 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 17228 тысяч тенге.
По программе: 022 "Капитальные расходы государственного органа" - 1974 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 1974 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 1234 тысяч тенге;
Алгабасский сельский округ – 740 тысяч тенге.
По программе: 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах" - 43584 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 43584 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 883 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 3000 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 39701 тысяч тенге.
По программе: 057 "Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" - 715021 тысяч тенге:
028 За счет трансфертов из областного бюджета – 715021 тысяч тенге:
Достыкский сельский округ – 365302 тысяч тенге;
Алгабасский сельский округ – 349719 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 05.12.2023 № 69/10 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Установить на 2023 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 41 процента;
по социальному налогу – 41 процента.
Учесть на 2024 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 48 процента;
по социальному налогу – 48 процента.
Учесть на 2025 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 48 процента;
по социальному налогу – 48 процента.

029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 70388 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі – 15878 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 3622 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 15175 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 19183 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 9867 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 6663 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" - 62075 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 62075 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі – 23089 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 26263 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 4575 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 5278 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 2870 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" - 70990 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 70990 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі – 3586 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 14333 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 8015 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 3400 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 24428 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 17228 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" - 1974 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 1974 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі – 1234 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 740 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 045 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" - 43584 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 43584 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі – 883 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 3000 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 39701 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 057 "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру" - 715021 мың теңге:
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 715021 мың теңге:
Достық ауылдық округі – 365302 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 349719 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 05.12.2023 № 69/10 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2023 жылға облыстық бюджетке салықтан түсетін түсімдердің жалпы сомасын мынадай мөлшерде бөлу ескерілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан және төлем көзінен салық салынбайтын шетел азаматтарының табыстарынан алынатын жеке табыс салығы бойынша – 41 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша - 41 пайыз.
2024 жылға облыстық бюджетке салықтан түсетін түсімдердің жалпы сомасын мынадай мөлшерде бөлу ескерілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан және төлем көзінен салық салынбайтын шетел азаматтарының табыстарынан алынатын жеке табыс салығы бойынша – 48 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша - 48 пайыз.
2025 жылға облыстық бюджетке салықтан түсетін түсімдердің жалпы сомасын мынадай мөлшерде бөлу ескерілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан және төлем көзінен салық салынбайтын шетел азаматтарының табыстарынан алынатын жеке табыс салығы бойынша – 48 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша - 48 пайыз.

Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 12.05.2023 № 31/5 (вводится в действие с 01.01.2023).
6-1. Утвердить сумму изъятий по городу Аксу в следующих объемах: 2023 год – 3 836 773 тысяч тенге, 2024 год – 4 087 107 тысяч тенге, 2025 год – 4 304 255 тысяч тенге.
6-2. Утвердить объемы резерва местного исполнительного органа города Аксу на 2023-2025 годы согласно приложению 4, в том числе на 2023 год в сумме 147 000 тысяч тенге.

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 12.05.2023 № 31/5 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-1. Ақсу қаласы бойынша алым сомасы мынадай көлемде бекітілсін: 2023 жылы – 3 836 773 мың теңге, 2024 жылы – 4 087 107 мың теңге, 2025 жылы – 4 304 255 мың теңге.
6-2. Ақсу қаласының жергілікті атқарушы органының 2023-2025 жылдарға арналған резервінің көлемі 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға 147 000 мың теңге сомасында бекітілсін.

7. Предусмотреть специалистам в области, социального обеспечения, культуры, спорта, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащимии работающим в сельских населенных пунктах города Аксу,а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местногобюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

7. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Ақсу қаласының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын.

41625
122
Аппарат акима района (города областного значения)
41625
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3292
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
38333
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
81564
1
Правоохранительная деятельность
10440
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10440
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
10440
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
71124
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
41614
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
41614
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
29510
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
29510
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2112990
1
Социальное обеспечение
166868
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
166868
005
Государственная адресная социальная помощь
166868
2
Социальная помощь
1682586
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1545740
002
Программа занятости
363322
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31947
006
Оказание жилищной помощи
8200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
306700
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3691
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
37451
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
206113
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
76127
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

41625
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
41625
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3292
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай- ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
38333
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
81564
1
Құқық қорғау қызметі
10440
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10440
066
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
10440
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
71124
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
41614
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
41614
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
29510
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29510
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2112990
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
166868
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
166868
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
166868
2
Әлеуметтiк көмек
1682586
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1545740
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
363322
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31947
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
306700
010
Үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3691
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
37451
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
206113
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдардың әлеуметтік қызмет көрсетудің аумақтық орталықтары
76127
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық, емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерімен қамтамасыз ету