Об отмене решения акима города Экибастуза от 28 ноября 2022 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 8 декабря 2022 года № 4
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Законом Республики Казахстан "О гражданской защите", РЕШИЛ:
1. Отменить решение акима города Экибастуза от 28 ноября 2022 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Аким города Экибастуз А. Бейсекин

Екібастұз қаласы әкімінің 2022 жылғы 28 қарашадағы "Жергілікті ауқымда техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 3 шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Екібастұз қаласы әкімінің 2022 жылғы 28 қарашадағы "Жергілікті ауқымда техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 3 шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин