О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 23 декабря 2021 года № 84/13 "Об Экибастузском городском бюджете на 2022 - 2024 годы"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 17 февраля 2022 года № 100/16
Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата "Об Экибастузском городском бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 84/13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26052) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Экибастузский городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 32 342 885 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления - 21 788 918 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 505 115 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 155 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 9 893 852 тысячи тенге;
2) затраты - 35 224 458 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - - 148 943 тысячи тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 144 995 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 293 938 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 66 121 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 66 121 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2 798 751 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 798 751 тысяча тенге.";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.

Екібастұз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы "2022 - 2024 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" № 84/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 17 ақпандағы № 100/16 шешімі
Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" № 84/13 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26052 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 32 342 885 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 21 788 918 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 505 115 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 155 000 мың теңге;
трансферттер түсімі - 9 893 852 мың теңге;
2) шығындар: - 35 224 458 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - - 148 943 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 144 995 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 293 938 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 66 121 мың теңге,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 66 121 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 798 751 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 798 751 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

7 382
006
Оказание жилищной помощи
17 712
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
294 733
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 842
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
75 370
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
241 514
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
249 315
1
2
3
4
5
6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
72 215
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
213 720
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
213 720
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
546 745
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
546 745
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
111 408
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9 565
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
253 182
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
162 590
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 302 078
1
Жилищное хозяйство
2 215 176
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
29 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 115 385
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 910 585
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
204 800
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
70 791
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

7 382
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
17 712
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
294 733
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 842
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
75 370
1
2
3
4
5
6
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
241 514
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
249 315
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
72 215
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
213 720
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
213 720
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
546 745
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
546 745
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 408
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9 565
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
253 182
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
162 590
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 302 078
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 215 176
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
29 000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
29 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 115 385
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 910 585
1
2
3
4
5
6
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
204 800
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
70 791
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер