О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 79/16 "О бюджете Жолболдинского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 6 декабря 2022 года № 136/29
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Жолболдинского сельского округа на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 79/16 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162752) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жолболдинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47681 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1768 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 77 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 45836 тысяч тенге;
2) затраты – 48139 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 458 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 458 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 6 декабря 2022 года

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 79/16 "2022-2024 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 136/29 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 79/16 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162752 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 47681 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1768 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 77 мың теңге;
трансферттер түсімі - 45836 мың теңге;
2) шығындар - 48139 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -458 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 458 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2022 жылғы
желтоқсандағы