О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 79/11 "О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2022-2024 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 31 мая 2022 года № 115/16
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 79/11 "О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 333459 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 107 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 304752 тысяч тенге;
2) затраты – 372680 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39221 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39221 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Аксанского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53308 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1889 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 92 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51327 тысяч тенге;
2) затраты – 54105 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -797 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 797 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 49949 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11543 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 38406 тысяч тенге;
2) затраты – 52127 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2178 тысяч тенге;

Баянауыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы" № 79/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 мамырдағы № 115/16 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы" № 79/11 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 333459 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 28600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 107 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 304752 мың теңге;
2) шығындар – 372680 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39221 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39221 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсаң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53308 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1889 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 92 мың теңге ;
трансферттер түсімі – 51327 мың теңге;
2) шығындар – 54105 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -797 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 797 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49949 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11543 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 38406 мың теңге;
2) шығындар – 52127 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2178 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2178 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Жанажольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 104384 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1335 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 103049 тысяч тенге;
2) затраты – 134228 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 29844 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29844 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Жанатлекского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48568 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2342 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 46226 тысяч тенге;
2) затраты – 48801 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -233 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 233 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Каратомарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43704 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1446 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 42258 тысяч тенге;
2) затраты – 43704 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Куркелинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 46345 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4344 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 42001 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2178 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 104384 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1335 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 103049 мың теңге;
2) шығындар – 134228 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29844 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29844 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңатілек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48568 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2342 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 46226 мың теңге;
2) шығындар – 48801 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -233 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 233 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Қаратомар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43704 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1446 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 42258 мың теңге;
2) шығындар – 43704 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Күркелі ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46345 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4344 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 42001 мың теңге;