О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2023 – 2025 годы
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2022 года № 108-27-7.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 14 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы– 44706 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11734 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 32972 тысячи тенге;
2) затраты – 45216 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -510 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 510 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 07.12.2023 № 39-11-8 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 163013 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –2806 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 160207 тысяч тенге;
2) затраты – 163180 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -167 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 167 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 07.12.2023 № 39-11-8 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы– 38126 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7128 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30998 тысяч тенге;
2) затраты – 41629 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3503 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3503 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 07.12.2023 № 39-11-8 (вводится в действие с 01.01.2023).

2023 – 2025 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 108-27-7 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 14-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44706 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11734 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32972 мың теңге;
2) шығындар – 45216 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -510 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 510 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 07.12.2023 № 39-11-8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 – 2025 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 163013 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2806 мың теңге;
трансферттер түсімі – 160207 мың теңге;
2) шығындар – 163180 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -167 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 167 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 07.12.2023 № 39-11-8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38126 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7128 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30998 мың теңге;
2) шығындар – 41629 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3503 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3503 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 07.12.2023 № 39-11-8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2023–2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 38382 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2325 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36057 тысяч тенге;
2) затраты – 38988 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -606 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 606 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 07.12.2023 № 39-11-8 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2023–2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 186379 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 50796 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135583 тысячи тенге;
2) затраты – 191449 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5070 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5070 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 07.12.2023 № 39-11-8 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 31117 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1842 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 148 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29127 тысяч тенге;
2) затраты – 31215 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -98 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 07.12.2023 № 39-11-8 (вводится в действие с 01.01.2023).
7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы– 38281 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1677 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36592 тысячи тенге;
2) затраты – 38327 тысяч тенге;

4. 2023 – 2025 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38382 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2325 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36057 мың теңге;
2) шығындар – 38988 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -606 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 606 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 07.12.2023 № 39-11-8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186379 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 50796 мың теңге;
трансферттер түсімі – 135583 мың теңге;
2) шығындар – 191449 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5070 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5070 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 07.12.2023 № 39-11-8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2023 – 2025 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31117 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1842 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 148 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29127 мың теңге;
2) шығындар – 31215 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -98 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 07.12.2023 № 39-11-8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2023 – 2025 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38281 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1677 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 12 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 36592 мың теңге;
2) шығындар – 38327 мың теңге;

11. Утвердить бюджет Северного сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57636 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11162 тысячи тенге;
поступления трансфертов –46474 тысячи тенге;
2) затраты – 57957 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -321 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 321 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 07.12.2023 № 39-11-8 (вводится в действие с 01.01.2023).
12. Утвердить бюджет Селетинского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 40036 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 975 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 266 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38795 тысяч тенге;
2) затраты – 40127 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -91 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 07.12.2023 № 39-11-8 (вводится в действие с 01.01.2023).
13. Учесть в бюджете сҰл и сельских округов Иртышского района на 2023 год объемы субвенций передаваемых из районного бюджета в общей сумме 414230 тысяч тенге, в том числе:
Агашорынский сельский округ – 32972 тысячи тенге;
Амангельдинский сельский округ – 31959 тысяч тенге;
Байзаковский сельский округ – 30998 тысяч тенге;
село Голубовка – 29954 тысячи тенге;
село Иртышск – 79452 тысячи тенге;
Каракудукский сельский округ – 29127 тысяч тенге;
Коскольский сельский округ – 31832 тысячи тенге;
Кызылжарский сельский округ – 30959 тысяч тенге;
село Майконыр – 29197 тысяч тенге;
Панфиловский сельский округ – 31578 тысяч тенге;
Северный сельский округ – 27107 тысяч тенге;
Селетинский сельский округ – 29095 тысяч тенге.

11. 2023 – 2025 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57636 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11162 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46474 мың теңге;
2) шығындар –57957 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -321 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 321 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 07.12.2023 № 39-11-8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2023 – 2025 жылдарға арналған Сілеті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40036 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 266 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38795 мың теңге;
2) шығындар – 40127 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -91 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 07.12.2023 № 39-11-8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 2023 жылға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджетінде жалпы сомасы 414230 мың теңге ескерілсін, соның ішінде:
Ағашорын ауылдық округі – 32972 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 31959 мың теңге;
Байзақов ауылдық округі – 30998 мың теңге;
Голубовка ауылы – 29954 мың теңге;
Ертіс ауылы – 79452 мың теңге;
Қарақұдық ауылдық округі – 29127 мың теңге;
Қоскөл ауылдық округі – 31832 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі – 30959 мың теңге;
Майқоңыр ауылы – 29197 мың теңге;
Панфилов ауылдық округі – 31578 мың теңге;
Северный ауылдық округі – 27107 мың теңге;
Сілеті ауылдық округі – 29095 мың теңге.