О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2022 – 2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 57-13-7
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 19 октября 2022 года № 90-23-7.
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2022 – 2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 57-13-7 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 163327) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы– 42984 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19962 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 23022 тысячи тенге;
2) затраты – 43386 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -402 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 402 тысячи тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2.Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 41086 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –5853 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 35233 тысячи тенге;
2) затраты – 41239 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -153 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 153 тысячи тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы– 35702 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5165 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30537 тысяч тенге;
2) затраты – 37588 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1886 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2022–2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Ертіс аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-13-7 "2022 – 2024 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 қазандағы № 90-23-7 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының "2022 – 2024 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-13-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163327 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42984 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19962 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23022 мың теңге;
2) шығындар – 43386 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -402 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 402 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 – 2024 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41086 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –5853 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35233 мың теңге;
2) шығындар – 41239 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -153 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 153 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 – 2024 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35702 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5165 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30537 мың теңге;
2) шығындар – 37588 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1886 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1886 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 – 2024 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 165870 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –3115 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 162755 тысяч тенге;
2) затраты – 166018 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -148 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –148 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2022–2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 193209 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32506 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 160703 тысячи тенге;
2) затраты –199503 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6294 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –6294 тысячи тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 29129 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2733 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26396 тысяч тенге;
2) затраты – 29394 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -265 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 265 тысяч тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы– 32091 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2448 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29643 тысячи тенге;
2) затраты – 32385 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -294 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 294 тысячи тенге.";
8) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 42693 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления –3522 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 39171 тысяча тенге;

1) кірістер – 165870 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3115 мың теңге;
трансферттер түсімі – 162755 мың теңге;
2) шығындар – 166018 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -148 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 148 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 – 2024 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 193209 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32506 мың теңге;
трансферттер түсімі – 160703 мың теңге;
2) шығындар – 199503 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6294 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6294 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022 – 2024 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29129 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2733 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26396 мың теңге;
2) шығындар –29394 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -265 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 265 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022 – 2024 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –32091 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2448 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29643 мың теңге;
2) шығындар – 32385 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -294 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 294 мың теңге.";
8) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 – 2024 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –42693 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3522 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39171 мың теңге;

2) затраты – 43705 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1012 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1012 тысяч тенге.";
9) пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Майконыр на 2022–2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы– 34689 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2102 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 32587 тысяч тенге;
2) затраты – 34780 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -91 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 тысяча тенге.";
10) пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Панфиловского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы– 48229 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6846 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала– 375 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41008 тысяч тенге;
2) затраты – 48860 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -631 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 631 тысяча тенге.";
11) пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Северного сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы– 28864 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2719 тысяч тенге;
поступления трансфертов –26145 тысяч тенге;
2) затраты – 29724 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -860 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 860 тысяч тенге.";
12) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.

2) шығындар – 43705 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1012 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1012 мың теңге.";
9) көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2022 – 2024 жылдарға арналған Майқоңыр ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34689 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2102 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32587 мың теңге;
2) шығындар – 34780 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -91 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91 мың теңге.";
10) көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2022 – 2024 жылдарға арналған Панфилов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48229 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6846 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім– 375 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41008 мың теңге;
2) шығындар – 48860 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -631 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 631 мың теңге.";
11) көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2022 – 2024 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28864 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2719 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26145 мың теңге;
2) шығындар –29724 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -860 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 860 мың теңге.";
12) корсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.