Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022 - 2024 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 52/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 тамыздағы № 93/19 шешімі
Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 52/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26046 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7855919 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 650585 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9907 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1729 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7193698 мың теңге;
2) шығындар – 7991029 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52088 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 91890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39802 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 187198 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 187198 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
11321 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға;
43748 мың теңге – спорт саласындағы күрделі сипаттағы шығындарға;
121849 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Қызылағаш ауылдық округінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
69745 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Қарақала ауылдық округінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
8344 мың теңге – тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
32042 мың теңге – - көлік және коммуникация саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
3489 мың теңге – ағымдағы сипаттағы шығындарға;
5262 мың теңге – ауылдық округтердегі мемлекеттік қызметшілердің сыйлықақысын төлеуге.".

О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 24 декабря 2021 года № 52/11 "О бюджете района Аққулы на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 26 августа 2022 года № 93/19
маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 24 декабря 2021 года № 52/11"О бюджете района Аққулы на 2022-2024 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26046) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Аққулы на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7855919 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 650585 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 9907 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1729 тысяч тенге;
поступления трансфертов –7193698 тысяч тенге;
2) затраты– 7991029 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52088 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 91890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39802 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 187198 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 187198 тысяч тенге.
2) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2022 год бюджетам сельских округов в следующих объемах:
11321 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих;
43748 тысяч тенге – на расходы капитального характера в сфере спорта;
121849 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в Кызылагашском сельском округе в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
69745 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельском округе Қарақала в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
8344 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере жилищно-коммунального хозяйства;
32042 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере транспорт и коммуникации;
3489 тысяч тенге – на расходы текущего характера;
5262 тысяч тенге – на выплату премии государственных служащих сельских округов.".