О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2023 – 2025 годы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 27 декабря 2022 года № 125/25.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 520 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 16 862 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 165 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75 493 тысяч тенге;
2) затраты – 92 685 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -165 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 165 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 28.09.2023 № 37/9 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 575 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1 770 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 779 тысяч тенге;
2) затраты – 48 583 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 28.09.2023 № 37/9 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 301 182 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3 595 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 297 587 тысяч тенге;
2) затраты – 301 342 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -160 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 160 тысяч тенге.

Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 125/25 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 13-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92520 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 862 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 165 мың теңге;
трансферттер түсімі – 75 493 мың теңге;
2) шығындар – 92 685 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -165 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 165 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 28.09.2023 № 37/9 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 – 2025 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 575 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 770 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46779 мың теңге;
2) шығындар – 48 583 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлгетең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 28.09.2023 № 37/9 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 301 182 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 595 мың теңге;
трансферттер түсімі – 297 587 мың теңге;
2) шығындар – 301 342 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -160 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 160 мың теңге.

Сноска. Пункт 10 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 28.09.2023 № 37/9 (вводится в действие с 01.01.2023).
11. Учесть в бюджетах сельских округов на 2023 год объем субвенций, передаваемой из районного бюджета в сумме 393 276 тысяч тенге, в том числе:
Сельский округ Аққулы – 48 861 тысяч тенге;
Баймульдинский сельский округ – 35 051 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 35 138 тысяч тенге;
Кызылагашский сельский округ – 36 025 тысяч тенге;
Сельский округ Қарақала – 42 731 тысяч тенге;
Майкарагайский сельский округ – 30 143 тысяч тенге;
Малыбайский сельский округ – 37 834 тысяч тенге;
Шакинский сельский округ – 30 668 тысяч тенге;
Шарбактинский сельский округ – 36 843 тысяч тенге;
Ямышевский сельский округ – 59 982 тысяч тенге.
12. Учесть в бюджетах сельских округов на 2023 год объем трансфертов, передаваемой из районного бюджета в сумме 404 243 тысяч тенге, в том числе:
Сельский округ Аққулы – 37 193 тысяч тенге;

Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 28.09.2023 № 37/9 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Аудандық бюджеттен ауылдық округінің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 2023 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы сомасы 393 276 мың теңге, оның ішінде:
Аққулы ауылдық округі – 48 861 мың теңге;
Баймолдин ауылдық округі – 35 051 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 35 138 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округі – 36 025 мың теңге;
Қарақала ауылдық округі – 42 731 мың теңге;
Майқарағай ауылдық округі – 30 143 мың теңге;
Малыбай ауылдық округі – 37 834 мың теңге;
Шақа ауылдық округі – 30 668 мың теңге;
Шарбақты ауылдық округі – 36 843 мың теңге;
Ямышев ауылдық округі – 59 982 мың теңге.
12. Аудандық бюджеттен ауылдық округінің бюджеттеріне берілетін трансферттердің көлемдері 2023 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы сомасы 404 243 мың теңге, оның ішінде:
Аққулы ауылдық округі – 37 193 мың теңге;

Жамбылский сельский округ – 259 615 тысяч тенге;
Кызылагашский сельский округ – 3 700 тысяч тенге;
Шакинский сельский округ – 50 173 тысяч тенге;
Шарбактинский сельский округ – 9 000 тысяч тенге;
Ямышевский сельский округ – 44 562 тысяч тенге.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата района Аққулы К. Есимов
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы от
27 декабря 2022 года
№ 125/25
Бюджет сельского округа Аққулы на 2023 год (с изменениями)

Жамбыл ауылдық округі – 259 615 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округі – 3 700 мың теңге;
Шақа ауылдық округі – 50 173 мың теңге;
Шарбақты ауылдық округі – 9 000 мың теңге;
Ямышев ауылдық округі – 44 562 мың теңге.
13. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Есімов
Аққулы аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
27 желтоқсандағы № 125/25
шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті (өзгерістермен)