О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 2/11 "О Майском районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 14 октября 2022 года № 1/19
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майскогорайонного маслихата от 24 декабря 2021 года № 2/11 "О Майском районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26015) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Майский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6589422 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 995718 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48308 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4203 тысяч тенге;
поступлениятрансфертов – 5541193 тысячи тенге;
2) затраты –7310081 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32089 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 68918 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36829 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -752748тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 752748 тысяч тенге.";
2) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов, сел Акжар и Майтубек в сумме 262291 тысяч тенге на затраты текущего характера.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 2/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы № 1/19 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 2/11 "2022-2024 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26015 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті тиісінше 1,2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6589422 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 995718 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48308 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 4203 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5541193 мың теңге;
2) шығындар – 7310081мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32089 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 68918 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36829 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -752748 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 752748 мың теңге.
2) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттеріне ағымдағы сипаттағы шығыстарға нысаналы трансферттер 262291 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.