О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 1/12 "О бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек Майского района на 2022-2024 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 10 ноября 2022 года № 1/20
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата "О бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек Майского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 1/12 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Акжар на 2022-2024 годы согласно приложения 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43999 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7921 тысяча тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступлениятрансфертов –36078 тысяч тенге;
2) затраты –44116 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -117 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 117 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Акшиманского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 38601 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4680 тысяч тенге;
неналоговые поступления –23тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов –33898 тысяч тенге;
2) затраты –38631 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Баскольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48685 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3713 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 144 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступлениятрансфертов –44828 тысяч тенге;

Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 1/12 "2022-2024 жылдарға арналған Май ауданының ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 қарашадағы № 1/20 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Май ауданының ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттері туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 1/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43999 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7921 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –нөлге тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 36078 мың теңге;
2) шығындар –44116 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -117 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 117 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ақшиман ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38601 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі– 33898 мың теңге;
2) шығындар – 38631мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48685 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3713 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 144 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі– 44828 мың теңге;

2) затраты –48993 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -308 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 308 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Казанского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 40220 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4351 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 48 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступлениятрансфертов – 35821 тысяч тенге;
2) затраты – 40424 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -204 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 204 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Каратерекского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39153 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3767 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 131 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступлениятрансфертов – 35255 тысяч тенге;
2) затраты – 39624 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -471 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 471 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Кентубекского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 45803 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3746тысячи тенге;
неналоговые поступления – 254 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступлениятрансфертов – 41803 тысяч тенге;
2) затраты – 60903 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;

2) шығындар – 48993 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -308 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 308 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Қазан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40220 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4351 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі– 35821 мың теңге;
2) шығындар – 40424 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -204 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –204 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Қаратерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39153 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3767 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 131 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі– 35255 мың теңге;
2) шығындар – 39624 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -471 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 471 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Кеңтүбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45803 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3746 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 254 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі– 41803 мың теңге;
2) шығындар – 60903 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;