О бюджете Кентубекского сельского округа Майского района на 2023-2025 годы
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2022 года № 10/24.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кентубекского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 084 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 030 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 195 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 56 859 тысяч тенге;
2) затраты – 60 458 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

2023-2025 жылдарға арналған Май ауданының Кентүбек ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 10/24 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Кеңтүбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 084 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 030 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 195 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 56 859 мың теңге;
2) шығындар – 60 458 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – -374 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 374 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2023 № 6/6 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете Кентубекского сельского округа на 2023 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в общей сумме 41 390 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -374 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 374 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 6/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Кентүбек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2023 жылға арналған субвенция көлемі 41 390 мың теңге сомасында ескерілсін.

3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата Майского района Арынов Г
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата от
26 декабря 2022 года
№ 10/24
Бюджет Кентубекского сельского округа на 2023 год (с изменениями)
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2023 № 6/6 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
26 желтоқсандағы № 10/24
шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Кеңтүбек ауылдық округінің бюджеті (өзгерістермен)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 6/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы (мыңтеңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5