О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 18/82 "О Павлодарском районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 26 августа 2022 года № 27/150. Прекращено действие в связи с истечением срока
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О Павлодарском районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 18/82 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26210) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 961 683 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 103 203 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 37 688 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 328 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 797 464 тысячи тенге;
2) затраты – 8 056 367 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 89 158 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 142 881 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 53 723 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -183 842 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 183 842 тысячи тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить на 2022 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 23 284 тысячи тенге.";
3) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2022 год бюджетам сельских округов и села Ольгинка в следующих объемах:
90 087 тысяч тенге – на проведение ремонта автомобильных дорог населенных пунктов;
16 016 тысяч тенге – на расходы в сфере культуры;
358 819 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
13 082 тысячи тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
40 893 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;

Павлодар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 18/82 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 тамыздағы № 27/150 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 18/82 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26210 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 961 683 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 103 203 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 688 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 328 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 797 464 мың теңге;
2) шығындар – 8 056 367 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 89 158 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 142 881 мың теңге ;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 53 723 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -183 842 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 183 842 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық жергілікті атқарушы органның 2022 жылға арналған резерві 23 284 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған аудандық бюджетінде ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
90 087 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарын жөндеуді жүргізуге;
16 016 мың теңге – мәдениет саласындағы шығындарға;
358 819 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
13 082 мың теңге – мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
40 893 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;

14 990 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству и освещению населенных пунктов;
579 тысяч тенге – на текущие расходы государственных органов.";
4) приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Павлодарского районного маслихата В. Гейнц
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 26 августа 2022 года

14 990 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру бойынша іс-шараларды жүргізуге;
579 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығыстарына.";
4) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының хатшысы В. Гейнц
Павлодар
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 тамыздағы

3 361
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
35 478
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
774 844
1
Социальное обеспечение
66 234
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66 234
005
Государственная адресная социальная помощь
66 234
2
Социальная помощь
612 264
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
612 264
002
Программа занятости
332 826
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 708
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
67 348
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
875
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
106 382
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
43 881
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54 244
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
96 346
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
96 346
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42 658
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 423
021
Капитальные расходы государственного органа
2 500
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
47 704
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2 061
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 382 644
1
Жилищное хозяйство
39 295
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
700
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
700
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
38 595

3 361
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
35 478
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
774 844
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
66 234
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66 234
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
66 234
2
Әлеуметтік көмек
612 264
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
612 264
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
332 826
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 708
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
67 348
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
875
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
106 382
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
43 881
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54 244
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
96 346
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
96 346
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 658
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 423
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 500
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
47 704
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2 061
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 382 644
1
Тұрғын үй шаруашылығы
39 295
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
700
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
700
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
38 595