О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 18/82 "О Павлодарском районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 27 октября 2022 года № 30/167. Прекращено действие в связи с истечением срока
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О Павлодарском районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 18/82 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26210) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 008 582 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 234 308 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 993 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 214 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 722 067 тысяч тенге;
2) затраты – 8 103 266 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 89 158 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 142 881 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 53 723 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -183 842 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 183 842 тысячи тенге.";
2) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2022 год бюджетам сельских округов и села Ольгинка в следующих объемах:
90 087 тысяч тенге – на проведение ремонта автомобильных дорог населенных пунктов;
19 849 тысяч тенге – на расходы в сфере культуры;
358 819 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
13 082 тысячи тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
40 893 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
18 064 тысячи тенге – на проведение мероприятий по благоустройству и освещению населенных пунктов;
8 536 тысяч тенге – на текущие и капитальные расходы государственных органов.";

Павлодар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 18/82 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 қазандағы № 30/167 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 18/82 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26210 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 008 582 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 234 308 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 993 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 214 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 722 067 мың теңге;
2) шығындар – 8 103 266 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 89 158 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 142 881 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 53 723 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -183 842 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 183 842 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған аудандық бюджетінде ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
90 087 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарын жөндеуді жүргізуге;
19 849 мың теңге – мәдениет саласындағы шығындарға;
358 819 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
13 082 мың теңге – мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
40 893 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
18 064 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру және жарықтандыру бойынша іс-шараларды жүргізуге;
8 536 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы және күрделі шығыстарына.";