О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 19/100 "О бюджете Черноярского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 25 ноября 2022 года № 31/174
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете Черноярского сельского округа на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 19/100 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Черноярского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –107 478 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 092 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91 786 тысяч тенге;
2) затраты– 143 803 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 36 325 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 36 325 тысяч тенге.

Павлодар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "Черноярка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19/100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 31/174 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "Черноярка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 19/100 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2022-2024 жылдарға арналған Черноярка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 478 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 092 мың теңге;
трансферттер түсімі – 91 786 мың теңге;
2) шығындар – 143 803 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 36 325 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 36 325 мың теңге.