О бюджете Черноярского cельского округа на 2023-2025 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 23 декабря 2022 года № 33/205.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Черноярского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 103 676 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 467 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 660 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77 449 тысяч тенге;
2) затраты – 105 548 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

2023-2025 жылдарға арналған Черноярка ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/205 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Черноярка ауылдық округінің бюджеті туралы тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103 676 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 467 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 660 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77 449 мың теңге;
2) шығындар – 105 548 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 872 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 872 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 19.10.2023 № 8/84 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете Черноярского cельского округа на 2023 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 61 645 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 872 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 872 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 19.10.2023 № 8/84 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Черноярка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2023 жылға арналған субвенция көлемі 61 645 мың теңгеде ескерілсін.