О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 78/21 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2022 – 2024 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 26 августа 2022 года № 112/31
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2022 – 2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 78/21 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 61180 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6482 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 312 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54386 тысяч тенге;
2) затраты – 62179 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 999 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 999 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Галкинского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 247859 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3611 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 124 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 244124 тысячи тенге;
2) затраты – 248635 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 776 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 776 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 84107 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4108 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 397 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79602 тысяч тенге;
2) затраты – 84906 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 799 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 799 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Орловского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Шарбақты аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы "2022 – 2024 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 78/21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 тамыздағы № 112/31 шешімі
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы "2022 – 2024 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 78/21 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61180 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6482 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 312 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54386 мың теңге;
2) шығындар – 62179 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 999 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 999 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2022 – 2024 жылдарға арналған Галкино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 247859 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3611 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 124 мың теңге;
трансферттер түсімі – 244124 мың теңге;
2) шығындар – 248635 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -776 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 776 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2022 – 2024 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84107 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4108 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 397 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79602 мың теңге;
2) шығындар – 84906 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 799 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 799 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2022 – 2024 жылдарға арналған Орловка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін: