О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 8-20 "Об утверждении бюджета Полтавского сельского округа Аккайынского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 21 июня 2022 года № 15-7
Маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Полтавского сельского округа Аккайынского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 8-20 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Полтавского сельского округа Аккайынского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47912,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 113 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 344 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45455,7 тысяч тенге;
2) затраты – 86280,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 38368,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 38368,2 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 38368,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
________ E. Жакенов
Приложение к решению
маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсан № 8-20 "2022-2024 жылдарға арналған Аққайың ауданының Полтавка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 2022 жылғы 21 маусымдағы № 15-7 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 8-20 "2022-2024 жылдарға арналған Аққайың ауданының Полтавка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Аққайың ауданының Полтавка ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47912,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 113 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 344 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45455,7 мың теңге;
2) шығындар – 86280,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 38368,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 38368,2 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 38368,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының хатшысы
________ Е. Жәкенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының