О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 8-1 "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 13 декабря 2022 года № 23-1
Маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 8-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26287) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5656548,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 526907,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42477,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5079663,9 тысяч тенге;
2) затраты – 6341386,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45871,7 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 70855 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24983,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 730710,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 730710,1 тысяч тенге:
поступление займов – 70855 тысяч тенге;
погашение займов – 57984,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 717839,5 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа Аккайынского района на 2022 год в сумме 7565,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
________ E. Жакенов
Приложение к решению
маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 8-1 "2022-2024 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 23-1 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 8-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26287 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5656548,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 526907,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 42477,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5079663,9 мың теңге;
2) шығындар – 6341386,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45871,7 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 70855 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –24983,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 730710,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 730710,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 70855 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 57984,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 717839,5 мың теңге.";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2022 жылға арналған Аққайың ауданының жергілікті атқарушы органның резерві 7565,1 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының хатшысы
________ Е. Жәкенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының